Magazin

Yıllarca istismar edilen Dilek’in anlattıkları kan dondurdu: Ailem, inşaat malzemesi ve balık karşılığında beni sattı

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz‘la Vazgeçme programına katılan 17 yaşındaki Dilek’in yaşadıkları ülke gündemine oturdu. Dilek, 12 yaşından bu yana ailesinin kendisine madde kullandırarak başka adamlarla ilişkiye zorladıklarını anlattı. Eşiyle çıktığı canlı yayında yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğulan Dilek, “Ailem beni sattıktan sonra oturup bizi izliyorlardı” deyince sunucu Didem Arslan Yılmaz da gözyaşlarına hakim olamadı.

“BENİ 1 KİLO BALIĞA SATTILAR”

İsimlerini vermeden peş peşe yayına bağlanan köy halkı da Dilek’in “1 kilo patates, inşaat malzemesi ve 1 kilo balık” karşılığında başka erkeklere satıldığına şahit olduklarını söyledi. Bunun üzerine anlatmaya devam eden Dilek, “Hepsi doğru. Babamın ailesinden miras kalan bir yer vardı bize de oraya ev yaptırdık. Yaptırırken de ailem eşya ve inşaat malzemesi alanlara beni kullandırdı. Hepsi de akrabamdı. Bunu her eşya alındığında yaptılar. Bana bu kötülüğü niye yaptılar bilmiyorum” dedi.

yillarca istismar edilen dilek in anlattiklari 14418913 1123 m

“MANAV VE BALIKÇIYA DA SATTILAR”

yillarca istismar edilen dilek in anlattiklari 14418913 5397 m

dilek canli yayinda anlatti tum turkiye 14418594 1300 170Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor

yillarca istismar edilen dilek in anlattiklari 14418913 4567 amp

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: