Oyun

Zack Snyder Justice League’deki Yeniliklerden Bahsetti

Justice League: Snyder Cut sinema tarihinin en özel öykülerinden birisi olma yolunda süratle ilerliyor. Hayranların tam dayanağını de gerisine alan Zack Snyder, bu sefer kendine ilişkin olacak olan sinemada hayli bir değişikliğe gitti. Şu ana kadar izlediğimiz görüntülerden besbelli bir formda temanın daha karanlık olduğunu anlayabiliyoruz. Lakin yenilikler çok daha fazla, New Gods olarak da bilinen DC’nin Jack Kirby periyodunda ortaya çıkan büyük karakterler yeni sinemada karşımıza çıkacak.

Bunlardan Darkseid‘i ve DeSaad‘ı zati biliyoruz fakat Snyder yaptığı açıklamada Apokolips’deki taht odasında diğer birisini daha göreceğimizi söyledi. Klasik Kirby periyodundan birisi olduğununu da belirten başarılı direktör bu müddet zarfında başka New Gods karakterlerinin de orada olacağını açıkladı. DC’nin derin mitolojisine beyaz perdede hiç bu kadar yakın olmamıştık. Tahminen de MCU’nun Eternals sinemasından çok daha evvel Snyder’in talihi yüzüne gülseydi bir diğer Jack Kirby mitini beyaz perdede izleyecektik?

Justice League’nin akabinde en büyük hayallerinden birisinin Ben Affleck‘in canlandırdığı Batman ile Joe Manganiello‘nun canlandırdığı Deathstroke‘u karşı karşıya getirmek olduğunu da söyleyen Snyder, bu kapının hala kapalı olmadığının altını çizdi. Affleck’in The Flash sinemasında yer almasıyla birlikte yine doğan ihtimalleri kıymetlendiren Snyder, bu türlü bir işin epeyce karanlık bir kıssaya sahip olacağının da haberini veriyor.

  • Zack Snyder’s Justice League’den Resmi Fragman Yayınlandı!
  • Snyder Cut’ın Joker’ini Birinci Kere Net Olarak Gördük

Son olarak sinemada göreceğimiz Batmobile’in bir fotoğrafını da paylaşan Zack usta, sinemanın yayınlanmasına bir ay kala fragmanlardan bile daha çok tesir bırakmayı başardı. 18 Mart günü HBO Max‘ta yayınlanacak olan Snyder Cut’a geri sayımımız sürüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: