Haber

Babamı öldürdüler, kimin öldürdüğünü biliyorum

Maradona’nın oğlu İtalya’da yayınlanan Verrisimo programında yaptığı açıklamalarla gündem yarattı.

Diego Armando Maradona Jr., “Bu böyle bitmemeli, babamı öldürdüler. Kimin öldürdüğüne dair bir fikrim var ama bunu söylemek benim işim değil” dedi.

Maradona’nın oğlu, babasının ölümüyle ilgili soruşturmanın sürdüğünü hatırlatarak “Devam eden bir soruşturma var. Çocukları olarak biz Arjantin adaletine güveniyoruz. Ancak babamın ölümüyle ilgili soruşturmanın böyle bitmemesi gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

Diego Armando Maradona 25 Kasım 2020’de vefat etmişti.

Arjantinli yıldızın 1986 yılında Napoli’de yaşadığı evlilik dışı bir ilişki sonucu dünyaya gelen Jr., programda yaptığı açıklamada babasını öldüren kişinin kim olduğunu bildiğini de iddia etti.

BABAMIN KATİLİNİN KİM OLDUĞU KONUSUNDA BİR FİKRİM VAR

Maradona Jr., “Babamı öldürdüler. Kimin yaptığını söylemek benim işim değil ama bir fikrim var fakat söyleyemem. Bir şeyler yapılabilecekken onu kaderine terk ettiler” ifadesini kullandı.

Maradona’nın oğlu son nefesine kadar adaletin yerine gelmesi için savaşacağını belirterek “Babamın boşluğunun yarattığı his hiçbir zaman ortadan kaybolmayacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Maradona Jr., babasının Maradona olduğunu kanıtlamak için uzun süre mücadele etmişti. Arjantinli efsane ölmeden 4 yıl önce bunu kabul etmiş ve ikili arasında kısa bir süre de olsa baba-oğul yakınlaşması yaşanmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu