Magazin

Camdaki Kız’da gerçekler ortaya çıktı! Nalan, Sedat ve Cana’nın ihanetini öğrendi

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu’nun başrolünü paylaştığı Camdaki Kız, dün akşam 19. bölümüyle Kanal D ekranında yayınlandı. Heyecanlı anların yaşandığı yeni bölümde Nalan, Sedat’ın ihanetini gözleriyle gördü.

NALAN GERÇEKLERİ ÖĞRENDİ

Yasak aşkı Cana ile kaçma planı yapan Sedat, Nalan’a boşanmak istediğini söyledi. Selen ise Sedat’ın ülkeden gideceğini öğrenince Nalan’ın yanına giderken onu engellemesini istedi. Havaalanına gelen Nalan, Sedat’ın uçağı kalkmadan yetişti ve onunla yüz yüze geldi. Ancak arkasına dönen Nalan, Cana ve çocukları görünce ihanete uğradığını anladı.

CAMDAKİ KIZ’IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Sedat, boşanmak istediğini söyledikten sonra dünyası başına yıkılan Nalan konağı terk etti. Konağa yaptığı beklenmedik ziyarette Nalan’ın gittiğini öğrenen Feride, soğuk rüzgarlar estirdi. Sedat’ın hisselerini Cavit’e sattığını öğrenen Rafet soluğu Cavit’in yanında aldı. Levent’in yokluğuna alışamayan Selen, Nalan’ı ziyaret etti ve onu Sedat’ı döndürmesi için ikna etmeye çalıştı.

camdaki kiz da gercekler ortaya cikti nalan 14524938 9736 m

camdaki kiz da gercekler ortaya cikti nalan 14524938 1512 m

camdaki kiz da gercekler ortaya cikti nalan 14524938 4780 m

camdaki kiz da gercekler ortaya cikti nalan 14524938 1965 m

camdaki kiz da gercekler ortaya cikti nalan 14524938 1606 m

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: