Haber

Aldatıldığını düşünen kadın eşinin cinsel organını parçaladı

Fransa’nın Toulouse kenti yakınlarındaki Portet-sur-Garonne kasabasında kavga eden bir çiftin gecesi hastanede ve karakolda sona erdi.

45 yaşındaki adam ile ismi açıklanmayan 36 yaşındaki kadın, ilişkileri üzerine tartışmaya başladı. Öfkeli kadın, eşinin kendisini aldattığını ve önceki gece bir gece kulübünde eğlenmeye gittiğini belirterek ateş püskürdü. Adam da kadına karşı gelince tartışma kısa sürede alevlendi.

ADAM HASTANELİK OLDU

Sözcü’nün aktardığı habere göre; tartışma fiziksel şiddete dönünce kadın adamın cinsel organına vurdu. Kadın, adamın cinsel organını eliyle tutup çekince ortalık kan gölüne döndü.

Adamın penisinin büyük bir kısmı parçalanırken, Fransız medyasına göre kadın ayrıca adamın kulağına zarar verdi. Olay yerine gelen ekipler adamı ambulansla Rangueil Hastanesi’ne götürdü.

POLİS İNCELEMEYİ SÜRDÜRÜYOR

Adamın bilincinin açık olduğu belirtilirken yetkililer incelemelerin sürdüğünü söyledi. Fransız yetkililer, kadının bir bıçak ya da benzeri bir sivri uçlu cisim kullanıp kullanmadığının da incelendiğini aktardı.

Hastaneye kaldırılan adamın hayati tehlikesi olmadığı belirtilirken kadının da gözaltına alındığı duyuruldu. Fransız medyası, adamın kadına geçmişte fiziksel şiddet uyguladığını da aktardı.

Kaynak: Haber Global

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu