Haber

Ölüme meydan okuyan fenomen Remi Enigma’nın Hong Kong’ta feci sonu! 68’inci kattan n yere çakıldı

Ekstrem sporlara olan tutkusu ile bilinen Fransız fenomen Remi Lucidi, sosyal medyada yayınlayacağı şovu için Hong Kong’da daha önce defalarca yaptığı gibi bir binaya tırmandı.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Ancak 30 yaşındaki adam bu sefer amacına ulaşamadı. New York Post’ta yer alan habere göre, fenomen isim binanın 68’inci katından yere düştü.

Dijital dünyada ‘Remi Enigma’ olarak bilinen Lucidi’nin olay yerinde hayatını kaybettiği açıklandı.

Hong Kong yetkililerine göre, Lucidi akşam 6 civarında binaya geldi. Fenomen isim binaya girmek için güvenlik görevlisine 40. kattaki bir arkadaşını ziyaret ettiğini söyledi.

Kazanın ardından bunun gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Söz konusu kişi polise verdiği ifadede Lucidi’yi tanımadığını belirtti. 

Güvenlik görüntülerine göre, binaya girdikten sonra Lucidi’nin 49. kata geldiğini ve ardından tekrar binanın tepesine çıkan merdivenleri çıktığı görüldü.

Ancak işler bu noktadan sonra fenomen ismin istediği gibi gitmedi.

YARDIM İÇİN PENCEREYE VURDU

Kimliği henüz açıklanmayan bir kaynak, polisin Lucidi’nin çatı katının dışında mahsur kaldığına ve talihsiz kazadan önce yardım için pencereye vurduğuna inandığını söyledi.

Bir başka kaynak, polisin olay yerinde Lucidi’nin kamerasını bulduğunu ve cihazın onun diğer ölüme meydan okuyan eylemlerinin videolarını içerdiğini belirtti.

Kaynak: Haber Global

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu